loading

 

سفید آب، همان روشور دوران قدیم

سفیدآب از مبتلا شدن افراد به سرطان‌های پوستی جلوگیری می‌کند. اشعه‌های خورشید بسیار زیان‌ آوربوده و هنگامی‌ که این اشعه‌ها به پوست ما برخورد می‌کنند، باعث بروز انواع بیماری‌های پوستی می‌شوند. اما یکی از راه‌های جلوگیری از این بیماری‌ها، استفاده کردن مداوم از سفیدآب است.کسانی که به خاطر شغل خود مجبور هستند که تمام روز در معرض نور خورشید قرار بگیرند، باید بعد از اتمام کارشان در هنگام استحمام از روشور استفاده کنند تا تمام آسیب‌هایی که اشعه‌های خورشید به پوست ما وارد کرده درمان شوند. همان‌طور که گفتیم روشورباعث ترمیم سلول‌های آسیب دیده می‌شود و در واقع روشور مانند ضدآفتاب عمل می‌کند.

برای این که پوست صورت و بدن همیشه روشن و شادآب داشته باشید، باید مقداری سفیدآب را با مقداری شیر و روغن زیتون مخلوط کنید و بر روی پوست صورت و بدن خود بمالید و بعد از حدود ۱۵ دقیقه این محلول را از روی پوستتان بشویید و به سرعت شاهد بهتر شدن پوست صورت  و بدن خود خواهید شد. شیر و زیتون هر دو باعث ترمیم بافت‌های پوست می‌شوند و هنگامی‌که با روشور ترکیب شوند به دارویی معجزه‌آسا تبدیل می‌شود. دقت داشته باشید که نباید سفیدآب را با کیسه‌های خشن و زبر بر روی پوست مالید.

 

سفید آب برتر
سفیدآب

 

 

بهترین راه برای استفاده کردن از سفیدآب، این است که مقداری روشور را ابتدا بر روی یک لیف نرم بمالید و بعد به آرامی و لطافت بر روی پوستتان بکشید تا روشور بر روی پوستتان بهتر اثر کند. کودکان پوست حساس‌تری نسبت به افراد بزرگسال دارند و اگر قصد دارید تا به بدن کودکان خود روشور بزنید باید از لیف‌های بسیار نرم استفاده کنید تا کودکان‌تان دچار بیماری نشوند.

روشور  از قرن های گذشته در لوازم حمام خانواده ها وجود داشته و همیشه توانسته به ما در درمان بیماری‌های پوستی‌ یاری برساند. از این رو به خانم‌ها توصیه می‌شود که سفیدآب را جزو لوازمات بهداشتی خود قرار بدهند تا همیشه پوستی تازه و شاداب داشته باشند. پوست، تمام بدن ما را شامل میشود و نباید نادیده گرفته شود. شاید روشور مانند بعضی از لوازم بهداشتی گران قیمت و زیبا نباشد اما از بسیاری جهات خواص بی نظیری برای ما به ارمغان میاورد.