راز داشتن پوست صاف

قبل از شروع یک آرایش بی عیب و نقص، باید پاکسازی پوست را شروع کنید. پاک سازی به از بین بردن آلودگی هایی که می تواند منافذ پوست را مسدود کند کمک می کند. مسدود شدن منافذ پوست می تواند منجر به تجمع باکتری ها شود که در نهایت منجر به آکنه، ......

 

 

نکاتی که پوستی درخشان و بی عیب به شما می دهد.

سوگند کامل:

پاکسازی پوست

قبل از شروع یک آرایش بی عیب و نقص، باید پاکسازی پوست را شروع کنید. پاک سازی به از بین بردن آلودگی هایی که می تواند منافذ پوست را مسدود کند کمک می کند. مسدود شدن منافذ پوست می تواند منجر به تجمع باکتری ها شود که در نهایت منجر به آکنه، جوش و چربی شود. پوست خود را روزانه با یک لوسیون تمیزکننده ملایم یا شستشوی صورت تمیز کنید. این کار را هر روز صبح و عصر برای تمیزتر شدن پوست خود انجام دهید.

آب بنوشید

آب اکسیر جادویی هست که می تواند بسیاری از مشکلات پوستی را برطرف کند. به مقدار کافی آب بنوشید و میوه و سبزیجات تازه مصرف کنید تا سموم و سایر ناخالصی های پوست از بین برود.  به هیدراته نگه داشتن بدن خود کمک کنید.

از بین بردن موهای بدن

موهای بدن می توانند آلودگی، عرق و روغن را به خود جذب کند و باعث می شود پوست کدر و خشن به نظر برسد. با استفاده از پودر موبر برتر، پوست شما هفته ها صاف و درخشان به نظر می رسد. یک پودر خوب برای رفع موهای زائد همچنین می تواند پوست را آبرسانی کرده و موهای ناخواسته سطح پوست را نابود کند. بنابراین آرایش کردن تنها راه حل بی عیب و نقص بودن نیست.

پاکسازی پوست

 

مراقب نور خورشید باشید

 نور خورشید منبع اصلی ویتامین D ضروری ما محسوب میشود. نور خورشیدی که بین ساعت 7 صبح تا 9 صبح دریافت می کنیم برای پوست سالم تلقی می شود. بعد از ساعت 9 صبح، نور خورشید شدیدتر می شود و باید از قرار گرفتن در معرض مستقیم خودداری شود. اشعه ماوراء بنفش شدید در نور خورشید می تواند به پوست آسیب برساند و آسیب پذیری شما را در برابر انواع مختلف سرطان پوست افزایش دهد. تا آنجا که ممکن هست، از قرار گرفتن در معرض آفتاب بین ساعت 10 صبح تا 2 بعدازظهر خودداری کنید. و در پایان، برای داشتن پوستی سالم، درخشان و ظاهری بی عیب و نقص، این نکات و دستورالعمل ها را  همیشه دنبال کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ درج: 1402/10/26

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی