واقعیت استفاده از پودر موبر برتر

شما می توانید نگران تیره شدن پوست خود هم زمان با افزایش سن و شریط نا مناسب آب هوایی باشید اما  در صورت استفاده از پودر موبر برتر علاوه بر موبری راحت و بدون درد شما شاهد روشن تر شدن پوست خود خواهید بود ..................................

حقایق استفاده از پودر موبر برتر

✍سوگند کامل:

 • واقعیت : پودر موبر برتر پوست را روشن می کند. 

 

 • واقعیت : قبل از بین بردن موها باید پوست خود را آماده کنید.

این مسئله واقعاً مهم هست و فقط اندکی زمان لازم هست تا اطمینان حاصل کنید که  موبر برتر صد درصد به ازبین بردن مو ها کمک می کند. پوست خود را با آب گرم بشویید تا منافذ باز شود. این امر کمک می کند تا هرگونه کثیفی از بین رفته و سلول های پوستی سطح مرده شسته شود. قبل از استفاده از موبر برتر برای از بین بردن موها، پوست را کاملأ خشک کنید.

 • واقعیت: لباسهای تنگ مشکل موهای روییده را تشدید می کند.

تعجب خواهید کرد، اما لباس تنگ مانع رشد طبیعی مو می شود، مویی که به سمت بالا و خارج از پوست رشد می کند. هرگونه مانعی در این فرآیند، فولیکول مو را ملتهب کرده و مو را فر می کند و به سمت داخل رشد می کند. پوشیدن لباس تنگ باعث ایجاد موهای زیر پوستی می شود. موهای زیر پوستی یک مشکل محسوب شده و تراشیدن مو باعث بدتر شدن آن می شود. نکته اصلی لایه برداری منظم و پوشیدن لباس گشاد است تا مشکل برطرف شود.

 • واقعیت: برنزه شدن، بلافاصله پس از حذف مو باعث آفتاب سوختگی می شود.

 پوست بعد از برداشتن مو حساسیت بیشتری دارد و در حالت ایده آل نباید بلافاصله در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد. از لوسیون ضد آفتاب استفاده کنید تا از برنزه شدن و لک شدن ناهموار جلوگیری کند .لوسیون ضد آفتاب از برنزه شدن، پیر شدن و آسیب رساندن اشعه ماوراء بنفش مضر جلوگیری می کند.

 

 • واقعیت: شما نباید بلافاصله پس از اپیلاسیون شنا کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، پوست پس از اپیلاسیون کمی حساس تر است. برای بهبودی به مدتی زمان نیاز دارید و کلر موجود در استخرهای شنا می تواند باعث حساسیت شود. به جای آن، با استفاده از لباس های گشاد، نوع دیگری از ورزش را انتخاب کنید که باعث شادابی و سلامت پوست شما گردد.

 • واقعیت: خودتان می توانید موهای زائد را از بین ببرید.

پودر موبر برتر این امکان را فراهم می کند تا موهای زائد بدن خود را از بین ببرید و در عرض چند دقیقه به پوست دلخواه خود برسید. دستورالعمل های استفاده از پودر موبر برتر برای از بین بردن موهای زائد و اطمینان به اینکه می توانید در خلوت خانه خود از شر موهای مزاحم خلاص شوید، در وب سایت موبر برترارائه شده است.

 

 

 

 • واقعیت: شما می بایست قسمت بیکینی خود را با بهترین روش اصلاح کنید.

پوست ناحیه بیکینی شما حساس است، بنابراین بایداز بهترین روش ممکن جهت مو زدایی بیکینی استفاده نمائید . مطمئناً اصلاح سریع و راحت است، اما باعث رشد سریع موهای زائد می شود و همچنین پوست خواهان رطوبت زیادی می شود. به علاوه، ممکن است پوست خود را دچار آسیب کنید. برای از بین بردن مو از ناحیه بیکینی، پودر موبر برتر را انتخاب کنید، اما این کار را پس از مطالعه دستورالعمل استفاده انجام دهید.

 • واقعیت: شما باید پودر موبر برتر را قبل از استفاده روی هر قسمت از بدن آزمایش کنید.

پودر موبر برتر از نظر پوستی آزمایش شده و برای استفاده بی خطر است، اما توصیه می شود که یک تست انجام دهید تا بعداً احتمال بروز مشکل برطرف شود. حداقل 24 ساعت قبل از استفاده واقعی، محصول را روی سطح کوچکی از پوست آزمایش کنید. در صورت عدم تحریک، قرمز شدن و حساسیت پوستی، استفاده از این محصول بی خطر است.

 • واقعیت: استرس می تواند روی پوست شما تأثیر بگذارد.

استرس و اضطراب می تواند بر روی پوست شما اثر بگذارد و باعث پیری زودرس شود. نکته اصلی این است که آرام باشید و تا آنجا که ممکن است سطح استرس خود را کنترل کنید. به سرگرمی های خود بپردازید، با دوستانتان به گردش بروید و برای اینکه فشار روحی شما را اذیت نکند، غالباً برای خود وقت بگذارید و خوش بگذرانید.

 • واقعیت: بارداری آستانه درد شما را افزایش می دهد.

بارداری یک دوران هیجان انگیز در زندگی هر زن محسوب می شود، اما باعث می شود همه چیز دو برابر دردناک تر به نظر برسد. درست هست که آستانه درد پوست شما در دوران بارداری بیشتر هست و باعث می شود حساسیت آن بیشتر از حد معمول شود. این امر ناشی از تغییرات هورمونی و افزایش جریان خون در پوست هست. بنابراین، پوست در واکنش به برخی از محصولات و روش ها سریعتر عمل می کند. اپیلاسیون اغلب باعث کبودی در دوران بارداری می شود، بنابراین در این مدت فقط باید از یک محصول خوب مانند پودرهای موبر برتر استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر دستورالعمل های بسته را بخوانید.

 • واقعیت: شما می توانید نتایج حذف موهای زائد را با کیفیت سالن در خانه دریافت کنید.

البته که می دانید تمام محصولات موبر برتر بهترین نتیجه را دارند، اما پودرهای موبر برتر بدون بو از همه بهتر هستند اگر می خواهید موهای زائد را با کیفیت سالن در خانه حذف کنید از موبر برتر بدون بو استفاده کنید به علاوه، آنها از پوست شما مراقبت می کنند و تا چهار هفته آن را صاف می کنند.

 

 • واقعیت: عوامل مختلفی در ظاهر پوست تأثیر می گذارند.

چرا بعضی روزها پوست شما عالی به نظر می رسد و بعضی روزها خیلی خوب نیست!!!!! رژیم غذایی، سبک زندگی و بسیاری از عوامل در ظاهر پوست تأثیر گذار هست. غذای مقوی، آب فراوان، داشتن خواب خوب و با کیفیت، استفاده از لوسیون ضد آفتاب و نداشتن استرس، همگی در ایجاد پوستی سالم و درخشان نقش دارند.

 • واقعیت: حذف مو در دوران قاعدگی دردناک تر است.

هنگامی که روی چرخه قاعدگی هستید پوست حساسیت بیشتری دارد و اپیلاسیون حتی در روزهای دیگر کمی درد می کند، زیرا نوار موم مو را از ریشه می کشد. بنابراین، اپیلاسیون در دوران پریود می تواند کمی بیشتر از آنچه در حالت عادی آسیب می رساند، آسیب برساند. فقط در این مدت از پودرهای موزدایی برتر استفاده کنید.

 • واقعیت: اپیلاسیون در روزهای سردتر دردناک تر است.

هوای سرد باعث می شود عضلات به صورت غیرارادی منقبض شده و در نتیجه باعث تنش پوست می شود. بنابراین اگر در هوای سرد اپیلاسیون می کنید، فضایی گرم و راحت پیدا کنید، این امر منجر به باز شدن منافذ پوست شده و باعث کاهش ناراحتی می شود. در صورت عدم تحمل درد ناشی از اپیلاسیون می توانید موهای زائد خود را با استفاده از پودر موبر برتر از بین ببرید .

 • واقعیت: قبل و بعد از حذف موهای زائد نباید از خوشبوکننده ها استفاده کنید.

خوشبوکننده ها باعث می شوند که یک لایه روی پوست ایجاد شود، بنابراین نوار موم نمی تواند به درستی به پوست بچسبد. وقتی خوشبوکننده ها روی پوست تازه موم زده استفاده می شوند، باعث تحریک و خارش می شوند. پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خوشبو کننده خود حداقل 24 ساعت منتظر باشید.

 • واقعیت: لایه برداری از رشد مجدد موها جلوگیری می کند

کدام زن پوستی نرم و صاف و عاری از مو نمی خواهد؟ اگر می خواهید از شر موهای مزاحم رها شوید یا از رشد مجدد آنها جلوگیری کنید، باید به طور مرتب پوست خود را لایه برداری کنید. لایه برداری سلول های مرده پوست، روغن خشک اضافی و سایر ناخالصی ها را از بین می برد، بنابراین باعث رشد طبیعی مو می شود. همچنین این کار، از رشد مجدد موها جلوگیری می کند. لایه برداری یک بار در هفته کافی هست، در حالی که افراد دارای پوست های حساس می توانند این کار را هر دو هفته یک بار انجام دهند.

تاریخ درج: 1402/11/19

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی