عوارض اپیلاسیون

قرمزی و التهابیک عارضه جانبی بارز در اپیلاسیون، قرمزی و التهاب هست، زیرا موها با فشار از بین میروند. در صورت از بین بردن موهای ضخیم تر یا حساسیت پوستی، قرمزی و التهاب افزایش می یابد.................................

عوارض جانبی اپیلاتورها و بهترین راه جایگزین

✍سوگند کامل:

قرمزی و التهاب

یک عارضه جانبی بارز در اپیلاسیون، قرمزی و التهاب هست، زیرا موها با فشار از بین میروند. در صورت از بین بردن موهای ضخیم تر یا حساسیت پوستی، قرمزی و التهاب افزایش می یابد.

 

 

پودر موبر برتر

 

برجستگی ها

افرادی که پوست حساس دارند می توانند بعد از اپیلاسیون دچار برجستگی های هیستامین شوند. کسانی که برای اولین بار اپیلاسیون می کنند مطمئناً بلافاصله دچار برجستگی های قرمز می شوند. برجستگی ها معمولاً طی چند ساعت فروکش می کنند، اما می توانید مقداری کرم ضد هیستامین بزنید تا تسکین سریع حاصل شود.

جوش های سر سفید

جوش ها بعد از بین بردن مو ایجاد می شوند، اما اگر مراقب باشید که پوست را پاکسازی کنید، می توان از این جوش ها جلوگیری کرد. جوش ها وقتی ایجاد می شوند که باکتری ها به فولیکول خالی مو وارد شده و باعث ایجاد عفونت می شوند. پس از اپیلاسیون، از انجام فعالیت های عفونت زا مانند شنا، بخار دادن در سونا یا حتی تعریق زیاد خودداری کنید.

تورم

برخی از خانم ها با پوست حساس، در بخش های خاصی از بدنشان پس از اپیلاسیون دچار تورم شوند. این به طور معمول در بخش هایی مانند لب بالا، زیر بغل، یا ناحیه بیکینی اتفاق می افتد.  بنابراین شما می توانید پودر موبر برتر را برای یافتن راه حل در زمینه مشکلات رشد موی خود امتحان کنید، چرا که پودر بهداشتی برتر می تواند در 5 دقیقه بدون درد موها را از بین ببرد.

 

تاریخ درج: 1402/11/19

نظرات کاربران :

سلام من از محصولات شما استفاده کردم عالی هستن خسته نباشید سارینا از اهواز

نوشته شده در ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ توسط معصومه قادری

پاسخ مدیر: سلام رضایت شما باعث افتخار ماست
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی